Noc filmowa klas 2

Szkoła nie musi kojarzyć się tylko z nauką i ciężka pracą. Jak miło czasem oderwać się od podręczników szkolnych i spojrzeć na szkołę z innej strony. Taką atrakcje nasza szkoła zapewniła swoim drugoklasistom w nocy z 16 na 17 września. Pod opieką nauczycieli p. Klaudii Jakubowskiej , p. Agnieszki Kowalskiej i p. Zuzanny Barczak uczniowie klasy IIa, IIb i IIc odpowiednio przygotowane, czyli wyposażone w poduszki, śpiwory i oczywiście mnóstwo energii oraz pozytywnego nastawienia, wzięły udział w „NOCY FILMOWEJ”, na którą przygotowano wiele atrakcji.
Początek spotkania wypełniła rywalizacja sportowa uczniów . Odbył się turniej gier i zabaw.
Oprócz tego wszyscy wzięli udział w seansie filmowym. Na każdym kroku nie brakowało wszystkim dobrego humoru i pozytywnej energii. Dużo radości sprawiło dzieciom również wspólne zjedzenie smacznej pizzy i innych smakołyków. Rano z wielkim smutkiem, że to już koniec zabawy, ale i z nadzieją, że to nie ostatnia taka noc… rozeszli się do domów.