Finał Mistrzostw Województwa

Ogromny sukces młodych piłkarzy naszej szkoły krótki opis poniżej
We wtorek do pobliskiego Jarocina na Finał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej udali się uczniowie klas 5 i 6.
Nasi chłopcy spisali się w nim wręcz znakomicie!
Turniej rozpoczęliśmy od zmagań grupowych,
ZSA 2:1 SP Piła  Henriquez, Burchacki.
ZSA 4:0 Kalisz 2x Burchacki, Henriquez, Buczak
ZSA 0:1 Poznań.
Wyniki te dały nam 1 miejsce w grupie i w meczu o finał mierzyliśmy się z bardzo mocną drużyną z Leszna i po niezwykle trudnym meczu wygrywamy po bramce Dominika Burchackiego
Finał to rewanż ze szkołą z Piły, mimo kilku sytuacji w pierwszej połowie do przerwy przegrywamy 2:1, a cały mecz przegrywamy niestety 4:1.
Bramkę w finale zdobył Dominik Burchacki.
Jest to wielki sukces naszej szkoły, ogromne brawa i gratulacje dla chłopców, którzy zostawili bardzo dużo zdrowia na boisku.
ZSA reprezentowali: Wojtek Ratajczak, Adam Walczak, Filip Majchrzak, Giovanni Henriquez, Dominik Burchacki, Mikołaj Borczyk, Marcin Bartkowiak i Marcin Buczak