Warsztat relaksacyjny dla Seniorów z Centrum Aktywności w Dominowie

Koniec roku akademickiego zbliża się wielkimi krokami, a więc nadszedł długo wyczekiwany przez studentów czas zaliczeń i egzaminów.

Część praktyczną egzaminu z przedmiotu Metodyka pracy z grupą, prowadzonego przez prof. WASE dr Danutę Krzysztofiak, studentki zdały dziś śpiewająco! Wspaniałe przygotowanie, niezwykłe zaangażowanie i ponadprzeciętne umiejętności pracy z grupą. Zresztą klimat warsztatu relaksacyjnego dla Seniorów z Centrum Aktywności w Dominowie najlepiej widać na zdjęciach  Cóż możemy dodać? To wielka przyjemność mieć takich studentów!

Jako Uczelnia rozumiemy konieczność łączenia teorii z praktyką, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasi studenci mieli szansę zdobyć wiedzę, ale także umiejętności niezbędne w przyszłej pracy zawodowej.

Przypominamy o rekrutacji i zapraszamy na studia w WASE!