Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie

Studenci (jeden 3 osobowy zespół) studiów magisterskich Wielkopolskiej Akademii Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wielkopolskiej – Akademii Nauk Stosowanych na Wydziale Ekonomicznym, członkowie Sekcji Ekonomicznej Koła Naukowego zgłosili się do udziału w konkursie. Oczywiście gratulujemy im ambicji i życzymy powodzenia!

Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie są:

  • przestrzenią, gdzie studenci mogą zyskać praktyczne doświadczenie, które ubogaci ich tworzące się CV
  • aktywnością rozwijającą zainteresowania studentów w zakresie prowadzenia własnego biznesu
  • okazją do zaangażowania studentów w ogólnopolskie wydarzenie
  • szansą na wspieranie inicjatyw proprzedsiębiorczych.

W rywalizacji biorą udział zespoły składające się z 3 studentów. Zgłoszenia do konkursu dokonuje nauczyciel akademicki. Zespoły wcielają się w role wirtualnych przedsiębiorców i prowadzą swoją firmę. Pula nagród + 20 tys. zł.

Jak wygląda rozgrywka? (Informacja od organizatora REVAS dla studentów)

Wcielacie się rolę właścicieli wirtualnych firm w Branżowej Symulacji Biznesowej „Biuro Podróży” i podejmujecie realistyczne decyzje menedżerskie. Zarządzacie takimi obszarami jak oferta, inwestycje, HR, dostawcy, sprzedaż, marketing czy finanse.

Zaczynacie od sesji online z trenerem symulacji. Następnie przez 5 tygodni zarządzacie swoimi wirtualnymi biznesami w tygodniowych okresach decyzyjnych. Po każdej rundzie otrzymujecie feedback i ulepszacie swoje strategie biznesowe.

Więcej informacji na stronie: https://mistrzostwa.revas.pl/amm_sm

LANG