Studiowanie w WASE

Szanowni Państwo,

Wybór studiów to jedna z najpoważniejszych decyzji w życiu człowieka, która w znacznym stopniu determinuje jego dalszą przyszłość. Mając to na uwadze stworzyliśmy unikalną ofertę edukacyjną, pozwalającą Państwu na znalezienie tego jednego, właściwego kierunku. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszymi propozycjami. Jednocześnie aby pomóc Państwu w podjęciu trudnej decyzji o wyborze uczelni, postaramy się odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego warto studiować w WASE?

Warto zostać studentem

• WASE Efektem studiów jest zdobycie wykształcenia i podniesienie kwalifikacji zawodowych, co zwiększa szanse na znalezienie ciekawej pracy oraz uzyskanie wyższych zarobków.
  • Studia wWASE rozbudzają potrzebę ciągłego doskonalenia się i zdobywania nowych umiejętności => wiedzę przekazujemy z pasją, myśląc o Twojej przyszłości.
  • Wysoki poziom studiowania gwarantuje kadra dydaktyczna, w szeregi której wchodzą wybitni przedstawiciele świata nauki oraz uznani i doświadczeni praktycy.
  • Uczelnia posiada bogatą i wciąż rozwijaną ofertę kształcenia, dostosowaną do aktualnych trendów na rynku pracy.
  • Czesne za pobieraną naukę, od 16 lat było, jest i będzie najniższe w regionie, przy jednoczesnym braku ukrytych opłat dodatkowych np. za wpisowe na studia, czy dodatkowe egzaminy.
  • Swoim studentom oferujemy rozbudowany i atrakcyjny system pomocy stypendialnej.
  • Uczelnia stwarza możliwości korzystania z oferty zagranicznych staży i praktyk studenckich.
  • Zajęcia odbywają się tylko w soboty i niedziele, co ma decydujące znaczenie dla studentów pracujących. Nasza szkoła aktywnie współpracuje z uczelniami w kraju i zagranicą.
  • Studiowanie w WASE charakteryzuje wyjątkowa atmosfera szkoły wymagającej, a jednocześnie przyjaznej studentowi.
  • Miła i kompetentna obsługa w dziekanacie pozwala na szybkie załatwienie nawet najbardziej zawiłych kwestii administracyjnych