Międzynarodowy Przegląd Pieśni i Piosenek Patriotycznych

7 listopada 2022 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVIII Międzypowiatowym Przeglądzie Pieśni i Piosenek Patriotycznych organizowanym Zespół Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej. W kategorii szkół podstawowych zaprezentowała się uczennica klasy 8a – Maja Szlązak, natomiast w kategorii szkół średnich – Klasa 3LOA. Występy całej naszej reprezentacji – prowadzonej pod okiem nauczycielki muzyki, Pani Klaudii Popielskiej – zachwyciły jurorów i zaowocowały zwycięskimi pozycjami. Maja, śpiewając piosenkę z rep. Czesława Niemena – „Sen o Warszawie”, otrzymała I miejsce w kategorii szkół podstawowych (kl. V-VIII), natomiast chór złożony z uczniów klasy 3LOA wyśpiewał I wyróżnienie, prezentując „Hymn” Juliusza Słowackiego do muz. Sanah.