Pierwszy Dzień Wiosny w LO

Wróćmy na chwilę do 21 marca, czyli pierwszego Dnia Wiosny!
Z tej okazji odbyło się szkolne „Jaka to melodia?”
Reprezentanci każdej z klas zacięcie walczyli o podium zgadując tytuły (lub też śpiewając fragmenty!) piosenek najpopularniejszych artystów z Polski jak i całego świata. Oczywiście publiczność mogła włączyć się do zabawy odpowiadając na pytania związane z muzyką. Podczas konkursu klasowo zdobywaliśmy Waseliony, czyli nasze szkolne „pieniądze”, za które już niedługo będzie można „kupić” chociażby dzień bez pytania!
Pierwsze miejsce zajęli nasi maturzyści, czyli 4LA! Ich nagrodą jest bon na pizzę dla całej klasy
Zwieńczeniem całej zabawy było karaoke, w które włączyli się praktycznie wszyscy!
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym, mamy nadzieję, że to nie ostatnia taka akcja, ponieważ
smiechu i zabawy było niemało
Podziękowania dla MrGrand Dj/Wodzirej za użyczenie przycisku oraz ECHO Media za projekt waselionów i przepiękne zdjęcia