Pożegnanie Maturzystów

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW
W czwartek uczniowie klasy 4LO usłyszeli ostatni raz dzwonek w murach naszej szkoły, a w piątek nadszedł dla nich trudny czas – czas pożegnania, który z pewnością nie był łatwy po 4 latach spędzonych razem.
Szczęśliwej drogi, już czas!- usłyszeli dziś licealiści kończący naukę w Zespole Szkół Akademickich.
W tym szczególnym dniu uczniom towarzyszyli rodzice, nauczyciele oraz dyrekcja. Odbyło się uroczyste rozdanie świadectw oraz podziękowania nauczycielom za ich ogrom pracy włożony w przygotowanie maturzystów do najważniejszego egzaminu.
Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy pomyślności i szczęścia, zdania matury z bardzo dobrym wynikiem, posiadania w sobie optymizmu oraz odwagi w całym dorosłym życiu.
Trzymamy kciuki