Turniej Piłki Siatkowej

30.11.2022 r. w naszej szkole odbył się Turniej Piłki Siatkowej. W rozgrywkach brały udział wszystkie klasy liceum. Wcześniejsze losowanie grup dokonało podziału gier. Każdy prezentował swoje umiejętności, które były na naprawdę dobrym poziomie. Był to turniej drużyn mieszanych, a więc zespoły mogły składać się zarówno z dziewczyn jak i chłopaków. Dużo dobrej zabawy, siatkówki i trochę śmiechu utwierdziły organizatorów czyli nauczycieli wychowania fizycznego, że to nie ostatnie zawody tego typu w naszej szkole. Cały turniej zasłużenie wygrała klasa 1 LOA, która wystąpiła w składzie:
1. Maksymilian Krause
2. Aleksander Krause
3. Marcel Szymański
4. Zofia Dłubała
5. Gabriela Strycharczyk
6. Alicja Kaźmierczak
Ogromne brawa należą się jednak wszystkim zespołom za zaangażowanie i dobrą sportową zabawę. Drugie miejsce zajęła klasa 2 LOB. Trzecie miejsce przypadło klasie 1 LOC a tuż za podium uplasowała się klasa 4 LA. Zwycięska drużyna w nagrodę rozegra mecz z reprezentacją nauczycieli. Mecz zaplanowany jest w Mikołajki 06.12. Emocje gwarantowane