Zakończenie roku klasy maturalnej

Z pewnością nie było to łatwe pożegnanie. Niektórzy płakali już od poniedziałku, by łatwiej przyszło powiedzieć jedno z ostatnich: „Dziękuję i Do zobaczenia”
Wczoraj można było usłyszeć nieśmiałe: „To już?”, „4 lata minęły?”
Wielu planów nie zdążyliśmy zrealizować, wiele nie zdążyliśmy powiedzieć…
Niech słowa naszej wdzięczności dotrą do:
 Pana Ireneusza – za stworzenie miejsca, w którym zostaną piękne wspomnienia
 Pani Kasi – za bezgraniczne zaufanie, za to, że zawsze możemy na Panią liczyć i zwrócić się o pomoc, za to, że była Pani dla nas mamą w szkole.
 Pani Gosi – za to, że nieustannie inspiruje nas do stawania się lepszymi wersjami samych siebie.
 Pani Grażynki – za Dziady, za Wesele, za Tango, za Lalkę, za satyry i za romanse, za Mity i za Legendy, za każdą kserówkę, za to, że mogliśmy z Panią wędrować przez epoki i za to, że mieliśmy szczęście być Pani Słoneczkami
Pani Magdaleny – za szczere rozmowy, wsparcie w realizacji naszych (czasami) szalonych pomysłów i wspólne rozkminianie nad tymi trudnymi chemicznymi zadaniami.
 Pana Radka – za szczery uśmiech, ogromne zaangażowanie. Za to, że jest Pan sobą, za baryłki, książki, zagadki, za magię, którą się Pan z nami podzielił, za cudownie napisane gwiazdy, gwiazdeczki, bogów i herosów.
 Pani Beaty – za każdy miły gest, wierne wspieranie naszej filmowej twórczości, ciepłe słowa i prowadzenie po ścieżce poprzez szerokie drogi wszystkich kontynentów.
 Pana Grega – za niezwykłe poczucie humoru, za miłe towarzystwo podczas wycieczek szkolnych, a szczególnie za bycie naszym wiernym i najszczerszym fanem.
 Pana Krzysztofa – za to, że pokazał nam, że planimetria nie jest taka straszna, jak nam sie wydawało. Także za codzienną motywacje do spełniania marzeń i inspirowanie własnym przykładem.
 Pana Zdzisia – za utworzenie „aktywnej” klasy sportowej 😆, za stałe zrozumienie, gdy ktoś zapomniał stroju lub źle się poczuł oraz za ogromną cierpliwość i wyrozumiałość. Szczerze doceniamy i dziękujemy 😁
 Pana Arka – za wspólny czas, za wspólną zabawę, za to że rozpoczął Pan z nami wędrówkę i za to, że podzielił się Pan z nami częścią swojego życia
 Pana Andrzeja – za niezwykłą mądrość, którą się z nami Pan podzielił i za to, że nauczył nas patrzeć szerzej na świat.
 X. Jerzego – za to że nauczył nas nie tylko jak patrzeć, ale jak widzieć
 Wszystkich przyjaciół, pracowników szkoły, Pani Pauliny, Pana Krzysztofa, Pani Ani oraz kolegów z młodszych klas – z całego serca dziękujemy Wam za to, że mogliśmy z wami tworzyć społeczność szkolną, za każde miłe słowo, każdy gest i każdą pomoc. Mamy nadzieję, że 4LA pozostanie w waszej pamięci i dobrze będziecie nas wspominać.
I najważniejsze:
 Pani Karoliny – za to że Pani jest i za to jaka Pani jest. Za to że nauczyła nas Pani pamiętać o tym że jesteśmy bardziej odważni niż w to wierzymy, że jesteśmy silniejsi niż nam się wydaje i że jesteśmy mądrzejsi niż myślimy. Za każdą wspólną chwilę, każde dobre słowo, za zaufanie, za troskę i szczerość, i wszystko co Pani dla nas zrobiła. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej Wychowawczyni, Dziękujemy
Przed nami zmagania maturalne, trzymajcie za nas kciuki!
W Imieniu całej 4LA
Dziękujemy i Do zobaczenia
O.R i S.S
LANG