Dzień Kubusia Puchatka

Kubuś Puchatek to nasz przyjaciel,
gdy widzi miodek to w górę skacze,
Wtedy ma humor, wesołą minkę
i głaszcze swój brzuszek wielki jak piłkę”.
W tym tygodniu Jeżyki obchodziły DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA. Tego niezwykle przyjaznego, ale nieco niezdarnego puchatego misia, kochającego miodek, znają i uwielbiają dzieci na całym świecie. By uczcić ten dzień przedszkolaki przyszły ubrane w kolorach: czerwonym, żółtym i pomarańczowym. Miały okazję dowiedzieć się jaka była historia powstania książki. Nie zabrakło również czytania książeczki o Puchatku.
Kubuś w prosty sposób uczy wielu życiowych mądrości oraz pokazuje, że warto cieszyć się z nawet najmniejszych rzeczy. Jest życzliwy dla innych, a przyjaźń i pomaganie są dla niego bardzo ważne.
Przedszkolaki układały puzzle, wykonywały prace plastyczne związane z Kubusiem. To był prawdziwie Kubusiowy dzień! Uśmiech zagościł na buzi każdego przedszkolaka, co można zauważyć na zdjęciach naszej galerii.