Konkurs „Jesienny liść „

W naszej szkole w ostatnich dniach odbył się plastyczny konkurs pt. „JESIENNY LIŚĆ”. Wszyscy chętnie uczniowie z klas 0-3 mieli za zadanie samodzielnie przygotować prace plastyczną dotyczącą jesiennego liścia. Bardzo liczna grupa uczniów wzieła udział w tym konkursie. Każdy uczestnik wykazał się ogromną kreatywnością przy tworzeniu pracy. W konkursie przyznanych zostało 6 miejsc oraz wiele wyróżnień. Pozostałym uczestnikom wręczone zostały nagrody pocieszenia za udział w konkursie.
1 miejsce : Filip Kaczmarek z klasy 1c
2 miejsce : Maksymilian Dudek z klasy 1b
3 miejsce : Stanisław Kirowski z grupy 0a
4 miejsce : Oliwier Stanek z klasy 1a
5 miejsce : Maria Jaśkowiak z klasy 3b
6 miejsce : Helena Zandrowicz z klasy 1c
Wyróżnienie otrzymali : Gabriela Wysocka z klasy 3c, Amelia Kujawska z klasy 1b, Wiktor Niemier z klasy 1b, Hanna Krakowska z klasy 1a, Kaja Wyduba z klasy 1c, Wiktor Boruta z klasy 3b, Marcin Olejniczak z klasy 2b, Jan Rozmiarek z klasy 2a, Wojciech Łukaszewki z klasy 2c, Lena Ciesielska z klasy 1a, Ewa Sobkowiak z grupy 0a, Franciszek Kaszuba z klasy 1c, Stefania Pachura z klasy 1c .
Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach…