Spotkanie z Waldemarem Cichoniem

28 września uczniowie z klas 0-III wzięli udział w spotkaniu autorskim z Waldemarem Cichoniem. Dzięki rozmowie z Panem Waldemarem najmłodsi uczniowie dowiedzieli się, jak można zostać pisarzem. Cukierek, pręgowany dachowiec z plamką na nosie, jest najbardziej wyjątkowym kotem na świecie: skacze weterynarzom po głowie i wyprawia inne psoty- zapewniał Pan Cichoń.Słodkie imię, jak wyjaśnił Pan Waldemar, jest mylące, gdyż ten kot zajmuje się zazwyczaj jedzeniem, spaniem i rozrabianiem. Ceni dobrą zabawę oraz niezależność, i – oczywiście niechcący – nieustannie przysparza kłopotów rodzinie.
Dodamy, że rozpoczynająca serię bestsellerowa książka Waldemara Cichonia „Cukierku, Tu łobuzie!” została wpisana w 2017 roku na listę lektur szkolnych. Nasi uczniowie wspaniale bawili się na spotkaniu. Byli bardzo zadowoleni, że mogli przygotować pytania kierowane do pisarza, a on na nie chętnie odpowiedział. Uczniowie otrzymali książki z osobistą dedykacją od autora. Wyjątkowe spotkanie. Dziękujemy 🌷