Dzień bez plecaka

We wtorek 4 października 2022 r. w naszej szkole w klasach 1-3 obchodzony był Dzień bez plecaka🎒. Tego dnia nasi najmłodsi uczniowie przyszli do szkoły bez plecaków. Zabawa polegała na tym, by przynieść do szkoły wszystkie potrzebne przybory w dowolny, zabawny sposób. Uczniowie naszej szkoły zapakowali swoje przybory szkolne, książki i drugie śniadanie w przeróżny sposób. Widzieliśmy w szkole wózki do lalek, walizki, kosze na zakupy, poszewki na poduszki, pojemniki na ciasto, koszyki rowerowe, klatki dla zwierząt, szafki, skrzynie i wiele innych rzeczy, których nie sposób wymienić. Ograniczeniem była tylko wyobraźnia. Zobaczcie, jak sobie poradzić, gdy nie można wziąć plecaka.