Finał Wojewódzki w Futsalu

W dniu 21.03 chłopcy w składzie: Wojtek Ratajczak, Giovani Henriquez, Dominik Burchacki, Marcin Bartkowiak, Adam Walczak, Filip Majchrzak, Jędrzej Gucze, Janek Orłowski i Mikołaj Borczyk reprezentowali naszą szkołę w Finale Wojewódzkim w Futsalu w ramach XXV Igrzysk Dzieci. Turniej odbył się w Jarocinie na dwóch halach. My rywalizowaliśmy w grupie B i okiem wszystkich trenerów była to w tzw. „grupa śmierci”. Osiągnęliśmy w niej następujące wyniki:
Leszno – ZSA 5:2 (bramki Henriquez x2)
ZSA- Słupca 3:1 (bramki Henriquez x3)
ZSA- Stawiszyn 1:3 (bramka Borczyk)
Ostatecznie zajęliśmy trzecie miejsce w grupie, które premiowało nas do walki o miejsca 5-6. Naszym przeciwnikiem byli chłopcy z PSP Lubasz. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla naszej drużyny i tym samym zostaliśmy 5 drużyną w województwie. Bramki w tym ostatnim meczu zdobywali: Henriquez x2, Mikołaj Borczyk