MARATON RATOWNICZY

Ostatniego dnia marca uczniowie klas młodszych naszej szkoły wzięli udział w szkolnym Maratonie ,,Umiem ratować „. Celem tego wydarzenia było zwrócenie uwagi na potrzebę nauki pierwszej pomocy już od najmłodszych lat. W tym miejscu warto nadmienić, że bez pomocy odpowiednich służb ta akcja nie zakończyłaby się powodzeniem.
Bardzo dziękujemy ratownikom medycznym: Pani Marcie Wiśniowskiej i Panu Grzegorzowi Ritter, naszej Pani pielęgniarce Alinie Antoniewicz, policjantkom z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej oraz strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Środzie Wielkopolskiej.
Każdy młody uczestnik Maratonu po zebraniu wszystkich wyznaczonych sprawności otrzymał pamiątkową naklejkę.