Pierwszy Dzień Wiosny

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się klasowa gra terenowa dla uczniów klas 4-7 organizowana przez Szkolny Samorząd Uczniowski. Uczniowie pod opieką i w towarzystwie swoich nauczycieli wzięli udział w grach ruchowych (takich jak tor przeszkód prowadzony przez p, Woźniak czy układanie napisu „wiosna” z ludzkich ciał), grach umysłowych (takich jak kodowanie, krzyżówka, czy quiz związany z pierwszym dniem wiosny) i grach artystycznych takich jak tworzenie plakatu. Największą popularnością jednak cieszyła się wirtualna strzelnica pod nadzorem p. Idaszka).

Natomiast dla uczniów klas 1-3 został zorganizowany dzień sportu i zdrowia . Nasi najmłodsi uczniowie pod opieką swoich nauczycieli wzięli udział w rywalizacjach sportowych, między klasowych. Następnie dzieci samodzielnie przygotowały zdrowe wiosenne śniadanie. Były między innymi pyszne kanapki , sałatki i szaszłyki. Kolejnym ważnym punktem dzisiejszego wydarzenia był wiosenny, kolorowy strój. Każda klasa ubrała się w innym kolorze , dzięki temu było dziś w naszej szkole bardzo kolorowo i wiosennie . Zobaczcie sami.